Print
Jornada 1
Sallent
AEM C
ENFAF Andorra
Viladecans
Olot
Santa Perpètua
Sant Cugat B
Fontsanta-Fatjó B
Levante Las Planas B
Solsona
Seagull B
Martinenc
Cerdanyola
M. Lanzarote B
Mirasol-Baco
Martorell
Tona
Girona
Santa Eugènia
Sant Quirze
Mataró
Guineueta
Torelló
Vilassar
L'Hospitalet
Pardinyes B
Base Montcada
Sant Jordi
Pontenc
Cabanes
Gim. Manresa
Sitges
Jornada 2
Sitges
Levante Las Planas B
Martorell
Sallent
Solsona
L'Hospitalet
Sant Jordi
Torelló
Santa Perpètua
Pontenc
Vilassar
Olot
Pardinyes B
Mirasol-Baco
Viladecans
Gim. Manresa
Girona
Base Montcada
Guineueta
Tona
M. Lanzarote B
ENFAF Andorra
AEM C
Sant Cugat B
Sant Quirze
Seagull B
Fontsanta-Fatjó B
Cerdanyola
Martinenc
Mataró
Cabanes
Santa Eugènia
Jornada 3
Sallent
Pardinyes B
ENFAF Andorra
Gim. Manresa
Olot
Sant Jordi
Sant Cugat B
Martorell
Levante Las Planas B
Viladecans
Seagull B
Cabanes
Cerdanyola
AEM C
Mirasol-Baco
Solsona
Girona
Guineueta
Santa Eugènia
Santa Perpètua
Tona
Martinenc
Mataró
Sant Quirze
Pontenc
Vilassar
Base Montcada
Torelló
M. Lanzarote B
Fontsanta-Fatjó B
L'Hospitalet
Sitges
Jornada 4
Santa Perpètua
Seagull B
Sitges
Mirasol-Baco
AEM C
M. Lanzarote B
Martorell
Cerdanyola
Solsona
Sallent
Sant Jordi
Pontenc
Pardinyes B
Sant Cugat B
Martinenc
Girona
Viladecans
L'Hospitalet
Vilassar
Santa Eugènia
Guineueta
Base Montcada
Fontsanta-Fatjó B
ENFAF Andorra
Cabanes
Mataró
Torelló
Olot
Gim. Manresa
Levante Las Planas B
Sant Quirze
Tona
Jornada 5
L'Hospitalet
Gim. Manresa
Sallent
Sitges
ENFAF Andorra
Levante Las Planas B
Sant Cugat B
Solsona
Seagull B
Vilassar
Cerdanyola
Pardinyes B
Girona
Sant Quirze
Guineueta
Martinenc
Mirasol-Baco
Viladecans
Olot
Base Montcada
Santa Eugènia
Sant Jordi
Mataró
Santa Perpètua
Fontsanta-Fatjó B
AEM C
M. Lanzarote B
Martorell
Pontenc
Torelló
Tona
Cabanes
Jornada 6
Sitges
Sant Cugat B
Pardinyes B
M. Lanzarote B
Martorell
Fontsanta-Fatjó B
Olot
Pontenc
Santa Perpètua
Tona
Levante Las Planas B
L'Hospitalet
Sant Jordi
Seagull B
Vilassar
Mataró
Solsona
Cerdanyola
Viladecans
Sallent
AEM C
ENFAF Andorra
Cabanes
Girona
Torelló
Santa Eugènia
Sant Quirze
Guineueta
Gim. Manresa
Mirasol-Baco
Martinenc
Base Montcada
Jornada 7
AEM C
Martorell
ENFAF Andorra
L'Hospitalet
Sallent
Gim. Manresa
Sant Cugat B
Viladecans
Seagull B
Torelló
Cerdanyola
Sitges
Mirasol-Baco
Levante Las Planas B
Guineueta
Cabanes
Girona
Santa Perpètua
Tona
Vilassar
M. Lanzarote B
Solsona
Santa Eugènia
Olot
Mataró
Sant Jordi
Fontsanta-Fatjó B
Pardinyes B
Base Montcada
Pontenc
Martinenc
Sant Quirze
Jornada 8
Sitges
M. Lanzarote B
Pardinyes B
AEM C
Sant Jordi
Tona
Olot
Seagull B
Santa Perpètua
Guineueta
Gim. Manresa
Sant Cugat B
Levante Las Planas B
Sallent
L'Hospitalet
Mirasol-Baco
Vilassar
Girona
Solsona
Fontsanta-Fatjó B
Viladecans
Cerdanyola
Martorell
ENFAF Andorra
Cabanes
Martinenc
Torelló
Mataró
Sant Quirze
Base Montcada
Pontenc
Santa Eugènia
Jornada 9
AEM C
Solsona
ENFAF Andorra
Mirasol-Baco
Sallent
L'Hospitalet
Seagull B
Pontenc
Sant Cugat B
Levante Las Planas B
Martorell
Pardinyes B
Cerdanyola
Gim. Manresa
Girona
Sant Jordi
Tona
Torelló
Guineueta
Vilassar
Sant Quirze
Cabanes
Mataró
Olot
Base Montcada
Santa Eugènia
Fontsanta-Fatjó B
Sitges
M. Lanzarote B
Viladecans
Martinenc
Santa Perpètua
Jornada 10
Solsona
Martorell
Sitges
AEM C
Pardinyes B
ENFAF Andorra
Vilassar
Martinenc
Sant Jordi
Guineueta
Santa Perpètua
Sant Quirze
Olot
Tona
Gim. Manresa
M. Lanzarote B
Viladecans
Fontsanta-Fatjó B
Mirasol-Baco
Sallent
Cabanes
Base Montcada
Santa Eugènia
Seagull B
Torelló
Girona
Levante Las Planas B
Cerdanyola
L'Hospitalet
Sant Cugat B
Pontenc
Mataró
Jornada 11
AEM C
Viladecans
Martorell
Sitges
Pardinyes B
Solsona
Sallent
ENFAF Andorra
Fontsanta-Fatjó B
Gim. Manresa
Sant Cugat B
Mirasol-Baco
Cerdanyola
L'Hospitalet
Guineueta
Torelló
Girona
Olot
Cabanes
Santa Perpètua
Tona
Pontenc
Mataró
Santa Eugènia
Sant Quirze
Vilassar
M. Lanzarote B
Levante Las Planas B
Base Montcada
Seagull B
Martinenc
Sant Jordi
Jornada 12
Santa Perpètua
Base Montcada
L'Hospitalet
M. Lanzarote B
Solsona
ENFAF Andorra
Sitges
Pardinyes B
Pontenc
Girona
Sallent
Sant Cugat B
Vilassar
Cabanes
Sant Jordi
Sant Quirze
Torelló
Martinenc
Olot
Guineueta
Levante Las Planas B
Fontsanta-Fatjó B
Seagull B
Mataró
Viladecans
Martorell
Mirasol-Baco
Cerdanyola
Gim. Manresa
AEM C
Santa Eugènia
Tona
Jornada 13
Pardinyes B
Viladecans
Solsona
Sitges
ENFAF Andorra
Sant Cugat B
Santa Perpètua
Vilassar
Martinenc
Olot
Cerdanyola
Sallent
Guineueta
Pontenc
Girona
Santa Eugènia
Martorell
Gim. Manresa
Cabanes
Sant Jordi
AEM C
Levante Las Planas B
Tona
Seagull B
Sant Quirze
Torelló
Base Montcada
Mataró
M. Lanzarote B
Mirasol-Baco
Fontsanta-Fatjó B
L'Hospitalet
Jornada 14
ENFAF Andorra
Sitges
Sant Jordi
Santa Perpètua
Olot
Sant Quirze
Sallent
M. Lanzarote B
Levante Las Planas B
Martorell
Sant Cugat B
Cerdanyola
Viladecans
Solsona
Mirasol-Baco
Fontsanta-Fatjó B
Gim. Manresa
Pardinyes B
Torelló
Cabanes
Santa Eugènia
Guineueta
Pontenc
Martinenc
Mataró
Tona
L'Hospitalet
AEM C
Base Montcada
Vilassar
Seagull B
Girona
Jornada 15
Sitges
Viladecans
Pardinyes B
Levante Las Planas B
Cerdanyola
ENFAF Andorra
Solsona
Gim. Manresa
Santa Perpètua
Torelló
Martinenc
Santa Eugènia
Martorell
L'Hospitalet
Guineueta
Seagull B
Girona
Mataró
Vilassar
Sant Jordi
AEM C
Mirasol-Baco
Cabanes
Olot
Tona
Base Montcada
Sant Quirze
Pontenc
Fontsanta-Fatjó B
Sallent
M. Lanzarote B
Sant Cugat B
Jornada 16
Viladecans
ENFAF Andorra
Santa Perpètua
Olot
Pardinyes B
L'Hospitalet
Sitges
Gim. Manresa
Solsona
Levante Las Planas B
AEM C
Sallent
Girona
Tona
Guineueta
Mataró
Vilassar
Torelló
Sant Quirze
Santa Eugènia
Fontsanta-Fatjó B
Sant Cugat B
M. Lanzarote B
Cerdanyola
Martinenc
Seagull B
Martorell
Mirasol-Baco
Sant Jordi
Base Montcada
Cabanes
Pontenc
Jornada 17
Sallent
Martorell
ENFAF Andorra
M. Lanzarote B
Olot
Vilassar
Levante Las Planas B
Sitges
Seagull B
Sant Quirze
L'Hospitalet
Solsona
Cerdanyola
Fontsanta-Fatjó B
Mirasol-Baco
Pardinyes B
Tona
Guineueta
Santa Eugènia
Cabanes
Sant Cugat B
AEM C
Gim. Manresa
Viladecans
Torelló
Sant Jordi
Mataró
Martinenc
Base Montcada
Girona
Pontenc
Santa Perpètua
Jornada 18
Pardinyes B
Sallent
Viladecans
Levante Las Planas B
Cabanes
Seagull B
Martorell
Sant Cugat B
AEM C
Cerdanyola
Solsona
Mirasol-Baco
Sant Jordi
Olot
Guineueta
Girona
Vilassar
Pontenc
Santa Perpètua
Santa Eugènia
Torelló
Base Montcada
Gim. Manresa
ENFAF Andorra
Sant Quirze
Mataró
Fontsanta-Fatjó B
M. Lanzarote B
Sitges
L'Hospitalet
Martinenc
Tona
Jornada 19
Sallent
Solsona
ENFAF Andorra
Fontsanta-Fatjó B
Sant Cugat B
Pardinyes B
Olot
Torelló
L'Hospitalet
Viladecans
Seagull B
Santa Perpètua
Cerdanyola
Martorell
Mirasol-Baco
Sitges
Girona
Martinenc
Tona
Sant Quirze
M. Lanzarote B
AEM C
Levante Las Planas B
Gim. Manresa
Santa Eugènia
Vilassar
Mataró
Cabanes
Base Montcada
Guineueta
Pontenc
Sant Jordi
Jornada 20
Pardinyes B
Cerdanyola
Viladecans
Mirasol-Baco
Martorell
M. Lanzarote B
Solsona
Sant Cugat B
Levante Las Planas B
ENFAF Andorra
Santa Perpètua
Mataró
Sant Jordi
Santa Eugènia
Vilassar
Seagull B
AEM C
Fontsanta-Fatjó B
Cabanes
Tona
Torelló
Pontenc
Base Montcada
Olot
Sant Quirze
Girona
Sitges
Sallent
Gim. Manresa
L'Hospitalet
Martinenc
Guineueta
Jornada 21
ENFAF Andorra
AEM C
Seagull B
Sant Jordi
Sant Cugat B
Sitges
Guineueta
Sant Quirze
Cerdanyola
Solsona
Mirasol-Baco
Gim. Manresa
M. Lanzarote B
Pardinyes B
Girona
Cabanes
Santa Eugènia
Torelló
Mataró
Vilassar
Fontsanta-Fatjó B
Martorell
L'Hospitalet
Levante Las Planas B
Base Montcada
Martinenc
Tona
Santa Perpètua
Pontenc
Olot
Sallent
Viladecans